Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,388 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Suning te premten ne Milano, Gabigol ne valixhe?

CdS – Suning te premten ne Milano, Gabigol ne valixhe?
  • On 24/08/2016, 11:12

Suning do zbres ne Milano: do kete ne valice Gabigol? Kjo eshte pyetja qe ka ngritur sot Corriere dello Sport, e cila konfirmon se me ardhjen e drejtuesve kinez ne Itali, mund te meret Ok per te mbyllur marveshjen per sulmuesin brazilian. Gabigol po studion alternativen nese do largohet menjeher nga Santos apo do pres janarin. Inter pret pergjigjen perfundimtare, egziston mundesia qe marveshja te mbyllet keto dite dhe ne Milano te vij ne janar.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.