Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 28, 2021

Scroll to top

Top

1,313 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Syte e shume skuadrave Big tek Brozovic. Por Interi….

  • On 05/03/2016, 10:33

Jo vetem Arsenali por dhe Bayern e Chelsea jane vene ne gjurment e Marcelo Brozovic. Sipas Corriere dello Sport super performanca e kroatit ne ndeshjen kunder Juves nuk ka kaluar pa u vene re nga skuadrat Big te Europes, por per Interin eshte i pazevendesueshem dhe vlen te pakten 25 milion euro.

Nderkohe kane dal hipotezat per nje rinovim te mundshem te kontrates e cila skadon ne 2019. Aktualisht Brozo mer 1.2 milion ne vite plus bonuse, ndersa pas rinovimit do te arrij ne 2 milion.

Por pa Champions duhet patjeter nje sakrifice dhe kroati mund te jete nje alternative….

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.