Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

936 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Tani ka dale ne skene edhe emri i Micah Richards

CdS – Tani ka dale ne skene edhe emri i Micah Richards
Ardis
  • On 25/06/2013, 13:39

Emer surprize per mbrojtjen zikalter. Sic thote Corriere dello Sport, Interi – sipas mediave angleze – ia ka vene syrin mbrojtesit Micah Richards te Manchester City. Nje emer jo i ri per merkaton e Interit, duke pare se ka shfaqur interes edhe me pare per te. Thuhet se kartoni i mbrojtesit anglez eshte shume i larte, dhe vlen te theksohet se Richards eshte nje qendermbrojtes, mbrojtes i djathte i adaptuar, dhe tashme Interi ia ka vene syrin per ta bere te tijin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.