Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

310 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Te fiksuara dy miqesore ne Pinzolo kunder…

CdS – Te fiksuara dy miqesore ne Pinzolo kunder…
Andi Prifti

Sipas Corriere dello Sport, jane caktuar datat e miqesoreve te fundit ne Trentino ku skuadra po stervitet perpara fillimit te sezonit: do te jene dy miqesore ne dy dite rresht, te henen me 22 dhe te marten me 23; kundershtaret do te jene dy skuadra te Lega Pro por akoma nuk jane caktuar se cilat do te jene keto dy skuadra qe do te perballen me Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.