Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

839 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Tentative per Rabiot, i mundshem vetem ne nje rast

CdS – Tentative per Rabiot, i mundshem vetem ne nje rast
Ardi Deda

Ne shtepine zikalter qendron e nxehte pista qe te con tek emri i Adrien Rabiot, mesfushori i ri i Paris Saint-Germain. Por sipas Corriere dello Sport, nje tentative do te behet vetem nese do te shitet njeri midis Fredy Guarin dhe Ricky Alvarez.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags