Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,252 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Thohir nuk deshiron te largohet, deshiron nje San Siro zikalter brenda 2019…

CdS – Thohir nuk deshiron te largohet, deshiron nje San Siro zikalter brenda 2019…
  • On 12/10/2016, 12:47

Erick Thohir nuk heq dore nga Inter. Ky eshte lajmi i Corriere dello Sport: “Thohir u be aksioner i shumices se klubit zikalter ne 2013. Indoneziani imagjinon ne 2019 nje San Siro i rimodeluar dhe vetem i Inter. Kjo ide mbeshtetet dhe nga SUning, te cilet folen ne takimin e mbajtur ne 20 shtator. Thohir nuk deshiron te largohet as nga Dc United e as nga Inter. Te pakten per 1 vit, vetem nese ndryshon dicka ne raportin e Erick me Suning do ndodhte dicka tjeter, por per momentin raporti i tyre eshte i fort dhe mund te vazhdojne sebashku”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.