Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

990 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Vela eshte objektivi Low-Cost: 12 milion euro!

  • On 10/05/2016, 10:28

Per te arritur nje nga lojtaret e krahut qe kerkon Ausilio dhe Mancini, me pare duhet shitur nje ng Big-et zikalter. Vetem keshtu do te arrihej ne nje ndermjet Bellarabi, Candreva, Marlos apo Berardi. Por sipas Gazzetta dello Sport ne listen zikalter eshte dhe nje alternative Low-Cost, behet fjale per Carlos Velen. Kete sezon nuk ka shkelqyer, por aftesit e tij nuk diskutohen. 12 milion euro do te mjaftonin per ta sjelle ne Milano.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.