Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

382 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cellino, jo Romes: “Nuk e shes Nainggolan”

Cellino, jo Romes: “Nuk e shes Nainggolan”
Ardis
  • On 01/07/2013, 15:02

Sot ne Rome ka pasur nje takim midis drejtorit sportiv te Romes Walter Sabatini dhe presidentit te Cagliarit, Massimo Cellino. Menaxheri roman ka prezantuar nje propozim prej 10 milion € per te marre gjysmen e kartonit te mesfushorit. Nderkohe presidenti i Cagliarit e ka refuzuar, qe me pas, ka deklaruar tek Gazzetta.it, qe mesfushori belg eshte ne listen e lojtareve te pashitshem: “Une Nainggolan nuk e shes”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.