Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

327 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cerci: “Interi nje skuader e madhe. Do jemi te perqendruar deri ne fund”

Cerci: “Interi nje skuader e madhe. Do jemi te perqendruar deri ne fund”
Andi Prifti

Sulmuesi i Torino Alessio Cerci ka folur per sfiden e ardhshme kunder Interit te dielen ne mbremje. Ja fjalet e tij: “Kunder Interit do jete nje ndeshje e veçante sepse luajme kunder nje kundershtari te madh, por duhet te jemi te perqendruar deri ne fund. Ndodhemi ne nje vend jo te merituar ne tabelen e klasifikimit sepse na mungojne disa pike. Le te shkojme dhe te perballemi me nje skuader te madhe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.