Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 5, 2020

Scroll to top

Top

1,355 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cerci, mirupafshim ne 2015: raporti flet per nje kontraktim ne aduktor…

Cerci, mirupafshim ne 2015: raporti flet per nje kontraktim ne aduktor…
Bujar Berishaj

Pas lajmit te lendimit ne kete mengjes (duke u mos perfshire ne listen e te grumbulluarve per ndeshjen e Kupes se Mbretit kunde L’Hospitalet) vijne konfirmimet zyrtare mbi problemin e Alessio Cerci.

Ish-sulmuesi i Torinos, qe i pelqen shume Interit dhe Mancinit, pasi ka lene pergjysme stervitjet ne kete mengjes ka bere disa teste mjeksore ne kliniken FREMAP Majadahonda.

Atehere, komunikata mjeksore ka zbuluar qe lojtari vuan nga nje kontrakture muskulare te aduktorit te mesem ne kemben e djathte. Cerci, ”ne pritje te evolucionit” (sic shkruan ne faqen zyrtare te Atletico Madrid) nuk do te luaj kunder L’Hospitalet ne Kupen e Mbretit dhe do te mungoj gjithashtu edhe ne ndeshjen e fundit per kete vit kunder Athletic Bilbao. Mirupafshim ne 2015.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags