Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

1,891 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cerci therret Interin: “Une kerkohem nga Mancini? Te shohim me Atleticon, por une humb durimin duke qendruar ne stol. Ne janar…”

Cerci therret Interin: “Une kerkohem nga Mancini? Te shohim me Atleticon, por une humb durimin duke qendruar ne stol. Ne janar…”
Bujar Berishaj

Flet per mikrofonat e Rai Sport, nje nga me te miret ne fushe, Alessio Cerci, sulmuesi italian i Atleticos qe hap dyert per nje kalim ne janar tek Inter!

“Nese me therret Mancini? Eshte nje pyetje pak e parehatshme. Te shohim… Nese eshte folur shume keto dite te shohim se cfare do te ndodh nga tani deri ne janar me Atleticon, nese me japin hapesiren e duhur qe meritoj, per cfare kam shkuar atje, ose do te vazhdoj te qendroj ne stol. Kam bere 2 vite si protagonist me Torinon dhe duke qendruar ne stol e humb durimin.”

Mesazhe te qarta per dirigjentet e Colchoneros, por edhe per Interin dhe Mancinin. Pista zikalter mbetet gjalle.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags