Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,329 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cfare video-mesazhi nga Zhang Jindong: “Interista, me degjoni. Bashke do te ndertojme…”

Cfare video-mesazhi nga Zhang Jindong: “Interista, me degjoni. Bashke do te ndertojme…”
Inter Club Staff

Interi dje arriti te kualifikohej ne Champions League pas 6 vitesh mungese dhe gezimi tek zikalterit ishte i pamase. 

Interi fitoi 2-3 ne Olimpico nje ndeshje thriller qe pothuajse i ndali zemrat popullit zikalter.

Por duket se edhe Suning dhe pronaret e Interit jane mjaft krenare per kete arritje.

Ashtu si eshte zbuluar nga Luciano Spalletti, Zhang Jindong, numri nje i Suning i ka derguar nje video-mesazh te gjithe grupit zikalter perpara ndeshjes me Lazion.

FcInterNews.it ka zbuluar te gjithe permbajtjen e asaj video nga ‘the big boss’.

Ja cfare ka thene babai i Steven, pronari i Suning. Zhang Jindong per skuadren:

“Te rikthehemi ne Champions League eshte endrra e te gjitheve ne: ndeshja kunder Lazios do te jete nje beteje per jete a vdekje nga te dyja palet.”

“Behet fjale per nje ndeshje mjaft te shumepritur, edhe pse eshte nje ndeshje ne transferte e di qe jeni te gjithe gati.”

“Fati ndodhet ne duart tona, kemi nevoje qe te luftojme te gjithe per te kapur kete objektiv, per te rijetuar lavdine e Champions League.”

“Grupi nuk duhet te ndalet perpara asnje pengese dhe duhet te beje gjithcla. Duhet te na ndihmoni edhe ne ndertimin e dinastise zikalter. E me degjoni, bashke do te ndertojme kete dinasti.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags