Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

629 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cfare njeriu Hernanes! Ben nje gjest mjaft te madh ne nder te tifozeve…

Cfare njeriu Hernanes! Ben nje gjest mjaft te madh ne nder te tifozeve…
Inter Club Staff

Hernanes ka postuar kete foto ne faqen e tij ne facebook, dhe nje telefon ne xham. Shpegimi? Ja tek ju. Ja cfare ka shkruar futbollisti me i ri i Interit: “Nga sot kam nje trofe te ri ne murin e trofeve te mij: Telefonin qe perdorja! Tani ai do te jete i pavdekshem, nuk do e perdor me. Ai per mua eshte kthyer ne nje trofe duke pare se kane ardhur me shume se dhjete mije mesazhe nga tifozet Lazial qe me kerkonin te qendroja, me shprehnin dashurine e tyre, dhe ne fund me kane uruar fat te mbare! Ky telefon tashme ja vlen te mbahet si trofe! Mesazhet do te qendrojne ne telefon pergjithmone, dhe telefoni do te qendroje pergjithmone ne murin e trofeve…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.