Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,669 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Champions per Interin gjithmone e me e veshtire, por populli Interist beson. Neser ne Meazza…

Champions per Interin gjithmone e me e veshtire, por populli Interist beson. Neser ne Meazza…
Inter Club Staff

Populli zikalter beson, madje beson shume.

Pavarsisht humbjes ndaj Juventusit, qe ka bere garen per vendin e trete akoma me te komplikuar, tifozet e Interit, per te disaten here jane pergjitur prezent apelit te Interit dhe neser ne Meazza do te jene 40.000 tifoze ne mbeshtetje te zikalterve ne ndeshjen Inter-Empoli. Nje sinjal i forte dhe pritet qe ne ndeshjen ndaj Romes stadiumi te jete totalisht i shitur, dicka qe ka vite qe nuk ka ndodhur ne nje ndeshje ndaj kryeqytetasve.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.