Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,006 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Chelsea mbi Brozovic: Ja dy ofertat qe ka refuzuar Interi!

Chelsea mbi Brozovic: Ja dy ofertat qe ka refuzuar Interi!
Inter Club Staff

Ne analizen e merkatos te sapombyllur, La Gazzetta dello Sport sot ka folur edhe per situaten e Marcelo Brozovic, i cili mbeti tek zikalterit pas mungeses se marreveshjes me Chelsean por edhe me Juventusin qe e kerkoi me ngulm.

Ne vecanti, per sa i perket Chelseas, ne oferten e pare Londinezet ofruan tek Interi Obi Mikel plus para, perpara se te rrisnin oferten e tyre dhe te vinin ne tavoline shkembim koke me koke me Fancesc Fabregas. Por nga Interi pergjigjja ka qene e njejte: JO per te dyja propozimet.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.