Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

751 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Chelsea, nje tweet i cuditshem: The Blues postojne nje foto te Materazzit me Interin dhe…

Chelsea, nje tweet i cuditshem: The Blues postojne nje foto te Materazzit me Interin dhe…
Bujar Berishaj

Tweet i cuditshem i llogarise zyrtare te Chelsea ne Twitter.

Klubi londinez ka postuar nje foto te Marco Materazzit qe feston Kupen e Italise me Interin. Me shume mundesi, behet fjale per nje gabim por postimi megjithate ka bere buje ne Twitter, me tifozet e kalter qe u ben konfuz nga postimi.

Por ky postim ka qene funny per tifozet zikalter, qe i kane bere retweet ketij postimi. Megjithate shpjegimi mund te jete i lidhur me faktin qe Chelsean do te duhej te luante me Inter Forever ne Londer me 18 maj ku do te jete edhe Marco Materazzi.

Ky eshte postimi ne fjale qe shkaktoi buje ne Twitter:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.