Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

695 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Chievo-Inter, 24 lojtaret e grumbulluar nga Mancini…

Chievo-Inter, 24 lojtaret e grumbulluar nga Mancini…
Bujar Berishaj

Tre portier, dhjete mbrojtes, shtate mesfushor dhe kater sulmues per sfiden kunder Chievos ne Bentegodi.

Portier: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, 25 Mbaye, 33 D’Ambrosio, 54 Donkor, 55 Nagatomo

Mesfushor: 10 Kovacic, 13 Guarin, 17 Kuzmanovic, 18 Medel, 20 Obi, 44 Krhin, 90 M’Vila

Sulmues: 7 Osvaldo, 8 Palacio, 9 Icardi, 97 Bonazzoli

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.