Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

211 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Chievo-Inter, ja 21 te grumbulluarit e Spallettit

Chievo-Inter, ja 21 te grumbulluarit e Spallettit
Bujar Berishaj

Jane 21 lojtaret zikalter qe do te jene te grumbulluar per ndeshjen e neserme kunder Chievos.

Nje mesfushe me mungesen e Gagliardinit dhe pa asnje emer tjeter te ri nga Primavera. Per pjesen tjeter gjithcka eshte e konfirmuar.

Kjo eshte lista e plote:

PORTIER: 1 Handanovic, 27 Padelli, 46 Berni;

MBROJTES: 2 Lopez, 7 Cancelo, 13 Ranocchia, 21 Santon, 25 Miranda, 29 Dalbert, 33 D’Ambrosio, 37 Skriniar;

MESFUSHORE: 8 Rafinha, 11 Vecino, 20 Borja Valero, 77 Brozovic;

SULMUES: 9 Icardi, 17 Karamoh, 23 Eder, 44 Perisic, 87 Candreva, 99 Pinamonti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.