Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

237 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Chivu: nje tjeter takim per largimin. Steaua? Jo,ai…

Chivu: nje tjeter takim per largimin. Steaua? Jo,ai…
Andi Prifti

Pas takimit te sotem per te diskutuar te ardhmen e Cristian Chivu-t, ne Rumani po çmenden zerat per nje kalim te mbrojtesit rumun tek Steaua Bukuresht. Por nga Sky garantojne qe kalimi ne Rumani nuk ben pjese ne planet e Chivu-t. Perkundrazi, do te duhet nje takim tjeter me Interin per te takuar nese rruget e Interit dhe Chivu-t do te ndahen apo jo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.