Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

397 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Chivu operohet: nje metode inovative per tu sheruar

Chivu operohet: nje metode inovative per tu sheruar
Ardi Deda

Javen e ardhshme, Cristian Chivu do ti duhet ti nenshtrohet serish nje nderhyrje kirurgjikale ne Miami per te provuar te zgjidhe problemin ne gishtin e kembes qe e shqeteson prej muajsh. Sic shpjegohet dhe nga agjenti i tij Victor Becali, tashme nuk diskutohet me per tu kthyer ne fushe per te luajtur pasi eshte e pamundur por thjesht per te levizur normalisht. Per Chivu, zbulon gazeta romane Click, do te zbatohet nje metode inovative, asnjehere e eksperimentuar me pare, fryt i punes prej muajsh i stafit teknik, nepermjet te cilit, shpjegon nje person i afert me lojtarin, “mund te rindertohen ligamentet e gishtit te kembes tashme te shkaterruar”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags