Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

2,101 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cicchetti: “Interi ka gati dy goditje: Ja kush jane. Ne mbrojtje duhet te keni kujdes…”

Cicchetti: “Interi ka gati dy goditje: Ja kush jane. Ne mbrojtje duhet te keni kujdes…”
Inter Club Staff

Per IlSussidiario.net ka folur agjenti i njohur i FIFA Gianfranco Cicchetti flet per tratativat e skuadres zikalter si ato per Osvaldo dhe Casemiron. Ja fjalet e tij:

Rifillon sezoni i Interit, por tifozet presin blerje te reja. A do te vine?
“Per tu qartesuar eshte situata e M’Vilas, Nderkohe Interi eshte gati qe te mbylle dy goditje, nje ne mesfushe dhe nje ne sulm.”

Ne mesfushe kush do te vi?
“Casemiro i Real Madrid, marveshja per Brazilianin eshte vetem nje hap larg mbylljes. Huazim me te drejte blerje nga Interi por me te drejte riblerje edhe nga Real Madrid.”

Po ne sulm?
“Do te vije Osvaldo dhe formula do te jete e njejte, huazim me pagese plus te drejte blerjeje ne fundin e sezonit. Edhe Southampton eshte gati te thote po perfundimtare per shitjen e lojtarit.

Ne mbrojtje do te kete ndonje te re?
“Do te isha shume i kujdesshem per situaten e Armeros qe i pelqen Mazzarrit duke qene se ka qene ai qe e mori tek Napoli.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.