Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,308 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cmenden tifozet zikalter: Abonimet ne stadium per pak arrijne shifren 30.000!

Cmenden tifozet zikalter: Abonimet ne stadium per pak arrijne shifren 30.000!
Inter Club Staff

Super nisje e sezonit per Interin e Mazzarrit i cili i ka dhene nje shtyse akoma me te madhe tifozeve zikalter. Eshte merita e tij, qe ne ditet e fundit jane bere me shume se 1.800 abonime, por nuk mbaron ketu: Pas ndeshjes me Catanian ky faktor eshte shumfishuar aq shume sa per pak arrijne numrin 30.000.

Edhe Qendra e Koordinimit zikalter ben feste: Ndryshe nga 31 gushti, tani tifozet zyrtare te Interit te antarsuar anembane Italise dhe Botes jane shumfishuar duke shkuar nga 35.000 ne 40.000. Obiektivi eshte qe te kalohet 110.000 tifozet zyrtar te antarsuar qe u pane ne 2012-2013, rezultat qe duket i kapshem duke pare kerkesat e shumta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.