Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,153 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Çmenduria e mediave Angleze: “Vidic do te rikthehet tek United ne Janar. Per te eshte gati…”

Çmenduria e mediave Angleze: “Vidic do te rikthehet tek United ne Janar. Per te eshte gati…”
Inter Club Staff

Lajmi eshte pikerisht nga ata te pabesueshmit dhe eshte nxjerre ne oret e para te dites se sotme nga Daily Express.

Duket pak a shume si ‘fantacalcio’, ja cfare shkruan DE: “Nemanja Vidic eshte gati te rikthehet tek United ne Janar. Mbrojtesi Serb eshte zgjedhja e pare e Louis Van Gal dhe per te do te jete gati nje kontrate vetem per 6 muajt ne vazhdim. E veshtire eshte pak te thuash, por e pamundur me sakte. Lojtari qe eshte ‘njeriu-imazh’ i Interit ne tregjet aziatike te marketingut shanset qe te largohet i ka afer zeros.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.