Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

636 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Collovati: “Thohir-Inter, ceshtje ditesh. brenda…”

Collovati: “Thohir-Inter, ceshtje ditesh. brenda…”
Ardis
  • On 26/08/2013, 14:40

Fulvio Collovati, gjate La Domenica Sportiva, ka folur per mbylljen e afert te tratativave midis Massimo Morattit dhe Erick Thohir“Eshte ceshtje ditesh. Brenda gjysmes se shtatorit duhet te jete gjithcka e mbyllur. Sot shume qarte Moratti ka «ngecur». Mbetet per tu kuptuar se cfare do te behet me 25% qe do te qendroje ne duart e familjes aktuale te presidentit zikalter”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags