Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,245 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Compangoni: “Cambiasso nuk ka nje zevendesues. Kovacic…”

Compangoni: “Cambiasso nuk ka nje zevendesues. Kovacic…”
Ardis
  • On 07/11/2013, 10:36

Ne studiot e Sky Sport 24, Maurizio Compagnani ka folur mbi rendimentin e Kovacic si  mesfushor i brendshem dhe per rotacionet e Walter Mazzarrit“Ne ekipin e Interit, ne mesfushe nuk ka lojtare qe mund te marrin persiper rolin e Cambiasso-s dhe eshte normale qe te luaje ai. Kovacic nuk eshte nje drejtues (regista) ne mesfushe eshte nje mezz`ala dhe duhet te luaje cdo te djele me Guarin dhe Taider ne menyre qe te shikohet talenti i tij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.