Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

373 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Conte-Eriksen, edhe Adani flet shume ashper: “Ej, njerezit nuk jane budallenj. Nese Conte e ka personale, ai duhet…”

Conte-Eriksen, edhe Adani flet shume ashper: “Ej, njerezit nuk jane budallenj. Nese Conte e ka personale, ai duhet…”
Inter Club Staff

Prezent ne Bobo Tv, Daniele Adani ka folur gjithashtu per ceshtjen Conte-Eriksen diten e djeshme ne mbremje.

“Sipas meje nuk eshte nje ceshtje personale, sepse perndryshe nuk do te ishte e tolerueshme ne keto nivele.”

“Me siguri qe sot Eriksen konsiderohet si nje plage e hapur per Interin, por nuk ndihmon aspak edhe te futet ne loje pas minutes se 91.”

“Per Conten ai eshte nje pengese. Por ajo qe nuk pranoj eshte qe Eriksen te trajtohet si nje lojtar normal, nuk eshte e vertete.”

ada

“Nuk eshte e vertete qe ne Itali nuk e njihnin Eriksen. Ne Itali njerezit dhe tifozet nuk jane budallenj, ashtu si duan tei nxjerin.”

“Eriksen nuk vjen nga kampionati i Luksemburgut, vjen nga Premier League, aty ku ka bere diferencen dukshem.”

“Ai ka qene lojtari i dyte me i mire ne rolin e tij vetem pas De Bruyne dhe kete gje e tregojne statistikat.”

“Tifozet dhe te apasionuarit e njohin shume mire, e dine se cfare ai ka bere me Tottenham dhe Danimarken. Eriksen eshte nje lojtar i madh.”

“E kujtoj vitin e kaluar, ne Verona, te 2-1 po pyesja veten se pse nuk futej. Po luante Borja Valero, qe eshte nje profesor ne mendim, por ne te 80, kur luan cdo tre dite, mendoja se danezi mund te ishte nje njeri i vlefshem.”

“E ne fakt Interi peson 2-2 dhe pastaj futet Eriksen. Qe atje Conte e bente te luante copeza loje dhe nuk e vleresonte aspak.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.