Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

571 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Conte i sigurt: “Edhe Interi ka dhene pergjigje te forta”

Conte i sigurt: “Edhe Interi ka dhene pergjigje te forta”
Andi Prifti

Duke folur ne konference per shtyp ne prag te ndeshjen kunder Chievo, Antonio Conte ka komentuar situaten aktuale te klasifikimit te Serie A: “Dhe skuadrat e tjera jane konkurruese. Sinqerisht, nuk prisja pergjgje kaq te forta nga Inter, Napoli, Roma dhe Fiorentina. Eshte deshmi se kur une flas, nuk flas per te vene duart perpara. Kjo tregon qe kur flas, nuk flas per te vendosur duar perpara, por sepse bej konstatime, dhe disa analiza mjaft teknike.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.