Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

453 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cordoba: “Skrinar nje mbrotjes i madh, mund te behet lider. Nga ajo qe jep ne fushe…”

Cordoba: “Skrinar nje mbrotjes i madh, mund te behet lider. Nga ajo qe jep ne fushe…”
Bujar Berishaj

Ivan Cordoba, ish-mbrojtesi legjendar zikalter ka folur per Inter TV me rasin e nje iniciative te organizuar ku ai ishte prezent.

Ne vecanti, kolumbiani ka folur per sezonin e Skriniar, mbrojtesit sllovak qe kete sezon ka fituar zemrat e te gjithe neve.

“Ai eshte ndoshta nje prej atyre qe nuk degjohet shume por ben shume ne fushe”, ishin fjalet e tij te para per Skriniar per te vazhduar pastaj:

“Mund te behet nje lider i madh, me aksionet e tij dhe ate qe ben ne fushe, tjeret mund te marrin besim dhe te dine se eshte nje mbrojtes i madh ne te cilin mund te mbeshteten”.

“Skuadra mund te bej akoma me mire fal karizmes se tij. I bej komplimentet e mia, ka qene nje sezon i madh per te dhe shpresoj qe te kete akoma suksese”, e ka perfunduar Cordoba.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.