Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,292 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cordoba: “Te rikthehem tek Inter? Nese do mundem ti ndihmoje, patjeter. Murillo duhet te permiresohet”.

Cordoba: “Te rikthehem tek Inter? Nese do mundem ti ndihmoje, patjeter. Murillo duhet te permiresohet”.
  • On 02/05/2016, 11:39

Nga studiot e Domenica Sportiva, ish mbrojtesi zikalter Ivan Ramiro Cordoba flet per gabimin e mbrojtjes ne golin e pare te shenuar nga Klose: “Keto momente ndodhin ne nje sezon si ky, eshte e lehte per tu thene por per lojtaret ne fushe eshte e kunderta. Ai moment mendoj se tregon gjithe situaten qe ndodhet skuadra, sidomos ne kete repart i cili ne gjysmen e pare te sezonit ishte pika me e forte.

Jeison Murillo? Duhet te rritet, tashme ka treguar se ka kualitet per tu bere nje nga me te miret, por duhet te permiresohet. Eshte viti i tij i pare ne Itali dhe besoj se ka bere mire, ai e di se ka shume per te mesuar. Mendoj se do te konfirmohet sezonin e ardhshem”.

A do te rikthehet Cordoba tek Inter si drejtues? ” Varet… Nuk e di. Mua me ka pelqyer gjithmone, besoj se do i ndihmoja. Nese vjen propozimi do te pranoja menjehere. Interin per mua ka qene dicka e mbrekullueshme do e kem gjithmone ne zemer dhe i uroj gjithmone me te mirat”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.