Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,187 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cordoba: “Une bej tifo per Mancinin. Ka pasur guximin qe…”

Cordoba: “Une bej tifo per Mancinin. Ka pasur guximin qe…”
Bujar Berishaj

Diego Simeone  per te ardhmen e Interit? E mundshme, por Ivan Cordoba per momentin llogarit te Roberto Mancini. I intervistuar nga Premium Sport, ish-mbrojtesi zikalter shpjegon arsyen:

“Une bej tifo per Mancinin, shpresoj qe mund te fitoj dicka. Edhe sepse ka pasur guximin qe te marr kete skuader ne nje moment akoma me te keq dhe eshte duke ndertuar nje Interi te ri qe synon te fitoj akoma dicka te rendesishme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.