Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 21, 2021

Scroll to top

Top

454 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Alvarez i lodhur, por do te luaje gjithsesi.

Corriere – Alvarez i lodhur, por do te luaje gjithsesi.
Ardis
  • On 14/09/2013, 11:49

Asnje dyshim per formacionin per sa i perket ndeshjes Inter-Juventus. Alvarez eshte pak i lodhur mbas impenjimit me kombetaret, edhe pse nuk u aktivizua, por do te jete ne formacion te mbeshtese Palacion ne sulm. Do te ishte e veshtire qe Mazzarri mos ta perfshinte ate dhe te fuste nje sulmues te dyte, duke kushtet fizike te Militos dhe Icardit. E mundur qe ne vend te tij te aktivizohet nje mesfushor, por Kovacic nuk eshte ne formen e tij me te mire. Ne mesfushe do te jete Taider.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.