Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

618 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Atalanta vendimtare, ne pritje te Militos.

Corriere – Atalanta vendimtare, ne pritje te Militos.
Ardis
  • On 29/10/2013, 11:53

Ne javen e dhjete te kampionatit transferta e Bergamos per Interin tashme eshte shume vendimtare per te kuptuar ambicjet e sezonit. Me nje Rome te shkeputur ne klasifikim dhe me dy skuadra si Juventusi dhe Napoli superiore ne profil kualiteti dhe intensitetit te skuadres, Walter Mazzarri nuk ka alternativa te tjera pervec fitores qe te mbaje te njejtin ritem me ata qe ndjek. Shpresa ngelet tek rekuperimi i Milito-s qe te shuaje disi diferencen ndermjet tre te parave ne klasifikim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.