Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,176 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Ausilio leviz. Ne vere Zappacosta-Darmian; ne janar Campbell ose Podolski, me pak Kramaric…

Corriere – Ausilio leviz. Ne vere Zappacosta-Darmian; ne janar Campbell ose Podolski, me pak Kramaric…
Bujar Berishaj

Corriere dello Sport bene nje permbledhje per merkaton interiste, si ne janar ashtu dhe ne qershor.

Sipas gazetes te perditshme sportive, Ausilio ne vere duhet te gjej Rolandon (ne rast se nuk kthehet ne janar pastaj do te varet nga e ardhmja e Mazzarrit), anesoret Darmian dhe Zappacosta.

Nderkohe ne janar do t’i kushtohet vemendje me e madhe sulmit. “Dy profile jane nen vezhgim, ato te Joel Campbell dhe Lukas Podolski, te dy lojtar te Arsenal. Campbell deri me tani eshte perdorur me pak se gjermani, qe mbreme ka qene ne stol kunder Anderlecht ne ndeshjen e Champions. Campbell ka perfunduar ne tribune dhe nuk ka qene mire.”

“Agjenti i Joel po punon qe ta dergoj ate ne huazim por kontrata deri me 30 qershor 2016 nuk e ka lehtesuar aspak operacionin. Kramaric, ne skadence kontrate me Rijekan, por ndiqet mirepo nuk bind 100%”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.