Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 28, 2020

Scroll to top

Top

2,110 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Bastoni dhe Biraghi titullar ne Torino. Conte nuk rrezikon te tjeret!

Corriere – Bastoni dhe Biraghi titullar ne Torino. Conte nuk rrezikon te tjeret!
Inter Club Staff

SensiAsamoah dhe Gagliardini nuk do te rrezikohen te shtunen ne Torino. 

Kete gje e shkruan sot Corriere dello Sport dhe tregon se kjo gje do te behet per te mos i rrezikuar ata duke pare se Slavia e Prages eshte tek porta.

“Ne mesfushe favorit mbetet Vecino dhe Biraghi nga minuta e pare ne te majte. Por edhe ne kete ndeshje duket se Godin do i lere vendin e titullarit perseri Bastonit qe eshte rekuperuar nga problemet muskulare qe kishte (ne te vertete ka pasur thjesht nje goditje).”

“Lojtari i datelindjes 1999 po punon mirem e grupin dhe do te jete ne fushe ndaj Torinos se Mazzarrit.”

“Por sipas Corrieres, edhe Sensi pritet te mos luaje nga minuta e pare.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.