Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 13, 2020

Scroll to top

Top

1,438 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Bergwijn, Interi eshte ne gare: kushton 30 milione euro!

Corriere – Bergwijn, Interi eshte ne gare: kushton 30 milione euro!
Inter Club Staff

Kete mengjes shume media te shkruara kane risjelle intervisten e djeshme te agjentit te Steven Bergwijn. 

Eshte pikerisht Corriere dello Sport qe i ka dhene me shume ze asaj interviste duke treguar madje qe futbollisti hollandez eshte ne krye te listes se Interit.

Agjenti Fulco van Koopere, agjenti i tij, ka pranuar se Interi eshte nje piste konkrete per te, por probleme jo pak per Interin do te hape cmimi i tij qe eshte dicka me shume se 30 milione euro.”

“Klubi zikalter duhet te beje disa zgjedhje ne sulm dhe duhet te shese e te bleje disa lojtare. Keita nuk eshte i sigurt nese do te qendroje sepse te drejten e blerjes e ka plot 34 milione euro. Prandaj Bergwijn per Interin eshte nje mundesi e mire merkatoje per ate qe ofron.”

“Nga Interi duket se askush nuk eshte i gatshem te harxhoje ate shifer pe Keita. Vetem nese do te kete nje ulje nga Monaco. Pastaj edhe Perisic do te largohet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.