Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,778 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Biabiany pothuajse jashte skuadre: Ne Janar shkon tek Jiangsu ne Kine?

Corriere – Biabiany pothuajse jashte skuadre: Ne Janar shkon tek Jiangsu ne Kine?
Inter Club Staff

As Sparta-Inter per Brozovic, Biabiany dhe Santon. 

Corriere dello Sport shpjegon: “Ky i fundit ka qendruar ne Pinetina qe te stervitet dhe vetem per motive fizike. De Boer tha qe tre ndeshje rresht per Santon jane shume dhe nuk ka asnje prapaskene pas lenies se tij jashte ne Europa League. Tjeter diskutim per Biabiany qe eshte perjashtuar per here te trete rresht nga skuadra per zgjedhje teknike: ne Janar mund te perfundoje tek Jiangsu Suning, dhe shuma e blerjes se tij mund te jete mjaft e majme per arsye qe te rregullohet edhe bilanci zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.