Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,998 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Branca pas Rolandos ka kerkuar Fernandon: Ja kerkesa e Portos!

Corriere – Branca pas Rolandos ka kerkuar Fernandon: Ja kerkesa e Portos!
Inter Club Staff

Per Corriere dello Sport, Branca pas marveshjes me Porton per veshjen e Rolandos zikalter, ka provuar qe te ngre ne kembe nje tratative me Porton per Fernandon.

Braziliani ka nje kontrate ne skadence ne vitin 2014, dhe nuk ka asnje qellim qe ta rinovoje ate kontrate. Por Dragoes kerkojne shume per largimin e tij, me sakte 10 milion euro, ndersa zikalterit nuk jane te gatshem te paguajne nje shume te tille. Do te shohim cdo te ndodhe…

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.