Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,300 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Cerci, Inter tejkalon Milanin. Por tani EL…

Corriere – Cerci, Inter tejkalon Milanin. Por tani EL…
Bujar Berishaj

Milani pengohet per Alessio Cercin, objektivi i pare i krahut qe kerkon Inzaghi, dhe tani kercenohet qe goditja te zbehet. Corriere dello Sport raporton se do te ishte nje kthese ne garen per lojtairn e granatas.

Inter ne fakt ka kaluar kusherinjte e tyre ne garen per Alessio Cerci. Tani po vjen Europa League edhe per Toron e Ventures qe ka perfshire edhe Cercin ne listen e te grumbulluarve per play-off me RNK Split. Rreziku per zikalterit eshte se nese Cerci luan ne kete ndeshje nuk do mund te luaj per Interin ne Europa League. Per kete arsye Thohir duhet te shpejtoj dhe ta mbyll blerjen. Milani nderkohe pret ne dritare dhe shikon situaten.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.