Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | March 30, 2020

Scroll to top

Top

1,631 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Conte shpreson tek rekuperimi total i Sensit: kthehet me Torinon apo ne CHL?

Corriere – Conte shpreson tek rekuperimi total i Sensit: kthehet me Torinon apo ne CHL?
Inter Club Staff

Interi dje eshte rikthyer ne pune pas tre ditesh pushim te dhena nga Antonio Conte per lojtaret.

Nder djemte qe duhen rekuperuar, eshte edhe Stefano Sensi, mungesa e te cilit ka peshuar shume.

“Ish-lojtari i Sassuolos eshte rikthyer edhe ne Dortmund ne minutat e fundit te asaj ndeshje, por ndaj Verones ai kishte perseri shqetesime dhe shkoi ne pankine vetem per te qendruar afer shokeve dhe jo per te luajtur.”

“Sensi nuk ka ndonje gje serioze, por stafi zikalter deshiron qe ai te mos rrezikoje me perseri dhe te mos e lere mesfushen e Interit ne meshire te fatit.”

“Me shume mundesi, ai pritet te luaje disa minuta me Torinon per tu rikthyer titullar ne Prage ne ndeshjen e rendesishme te Champions.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.