Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

656 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – D`Ambrosio, oferte nga Interi. Mudingayi ne tratative.

Corriere – D`Ambrosio, oferte nga Interi. Mudingayi ne tratative.
Ardis
  • On 15/12/2013, 13:56

Sipas asaj qe raporton Corriere dello Sport, Interi eshte futur ne tratativat midis Romes dhe Torinos per D`Ambrosion. Lojtari eshte i joshur nga interesimi i Interit dhe eshte i gatshem per tu transferuar menjehere. Mund te jete goditja e pare e Thohir. Zikaltrit kerkojne qe te fusin ne tratativa Gaby Mudingayin dhe Roma po leviz per nje alternative, me Golubovic, Gabriel Silva dhe Ghoulam ne pritje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.