Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 27, 2020

Scroll to top

Top

979 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – De Vrij dhe Politano jane ne dyshim per ndeshjen ndaj Napolit. Vecino eshte OK!

Corriere – De Vrij dhe Politano jane ne dyshim per ndeshjen ndaj Napolit. Vecino eshte OK!
Inter Club Staff

Spalletti, ne San Paolo ndaj Napolit do te rigjeje Brozovic dhe D’Ambrosio qe e kane shlyer skualifikimin e tyre ndaj Chievos. 

Por ne dyshim per teknikun zikalter mbetet si De Vrij por edhe Politano.

“Dje ne Appiano Gentile eshte pare edhe drejtori sportiv Ausilio i cili ka ndjekur nga afer stervitjen por pikerisht nga Appiano ka nje doze pesimizmi per prezencen e hollandezit De Vrij dhe italianit Politano te cilet jane ne dyshim qe te dy per ceshtje fizike.”

“Sulmuesi doli perpara kohe ndaj Cheivos per nje problem me kaviljen, ndersa De Vrij ka problemin muskular. Kurse per sa i perket Veicnos, ai po rikthehet dhe pritet qe te mos jete ne dyshim per tu grumbulluar ndaj Napolit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.