Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

855 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere dello Sport – Alternativat e Romeros: Cech Reina dhe…

Corriere dello Sport – Alternativat e Romeros: Cech Reina dhe…
Ardis
  • On 24/03/2015, 16:01

Sergio Romero, sipas Corriere dello Sport eshte bere objektivi numer nje per porten e Interit, por nuk eshte i vetmi. Alternativat sipas gazetes vazhdojne te jene Petr Cech, sepse nuk do qe te qendroje edhe nje vit tjeter pa luajtur tek Chelsea, dhe Pepe Reina, tashme i merzitur duke pare Bayern Munchen nga pankina. Opsioni qe te con tek Mattia Perin konsiderohet shume e kushtueshme dhe mund te merret ne konsiderate vetem nese per Samir Handanovic do te vinte nje oferte me te vertete e rendesishme (Interi e vlereson 8-10 milion €), nje hipoteze e komplikuar duke pare qe ka edhe nje vit kontrate.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.