Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,462 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere dello Sport – Alvarez, Inter i blinduar: nje dokument ne FIFA. Ultimatum per Carrizon…

Corriere dello Sport – Alvarez, Inter i blinduar: nje dokument ne FIFA. Ultimatum per Carrizon…
Bujar Berishaj

Ka pak dyshime. Edhe pse shtypi anglez ka filluar te shpik klauzola qe nuk ekzistojne. Sa i perket blerjes se Alvarez nga ana e Sunderland, Inter ndihet i blinduar nga nje dokument qe ka ne pronesi dhe eshte depozituar ne FIFA (do te vijne 11 milionet), shkruan Corriere dello Sport.

Ausilio i ka propozuar Carrizos nje rinovim dy vjecar: tani argjentinasi ka dy jave kohe per te dhene nje pergjigje. Duket qe ka nje oferte ne Argjentine. Nese do t’i thote jo Interi zikalterit do te vihen pas Mirantes si portier i dyte, qe pelqehet edhe nga Sampdoria.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.