Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,798 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere dello Sport – Berardi? Duket se i ka thene ‘po’ Interit madje duke i premtuar…

Inter Club Staff

Ndermjet mbylljes nga ana e Squinzi dhe hapjes nga ana e Di Francesco, cfare do te beje Berardi?

“Thuhet se lojtari i ka thene ‘po’ klubit zikalter, duke i premtuar madje se do i kerkoje shitjen Sassuolos – shkruan Corriere dello Sport -. Ndjesia eshte se pas pluhurit te ngritur keto dite, koha e transferimit mund te zgjatet. Ne kete moment, Berardi rrezikon ta gjeje deren e mbyllur, ndersa nese argumentet e tij behet me qetesi, gjithcka mund te shkoje mire per Interin dhe per lojtarin. Por eshte nje trekendesh qe nuk ka asnje siguri se si do te perfundoje. Gjithsesi, deshira e Berardit eshte e qarte…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.