Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,487 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere dello Sport – Javier Zanetti perjetesisht te Interi! Per te gati nje kontrate…

Corriere dello Sport – Javier Zanetti perjetesisht te Interi! Per te gati nje kontrate…
Bujar Berishaj

Presidenti zikalter i Interit, Erick Thohir, gjendet ne Milano qe prej dites se djeshme dhe sot do te takoj perfaqesuesit kinez per te folur per nje shitje te 20% te aksioneve.

Por agjenda e tij nuk perfundon ketu sepse, sipas Corriere dello Sport, ai do te takohet me drejtorin sportiv Ausilio dhe mister Mancinin per te biseduar rreth merkatos. Por jo vetem, Thohir do te bisedoj edhe me Zanettin, te cilit do t’i rinovohet kontrata per kohe te pacaktuar, qe do t’i lejoj te qendroj pergjithmone te Interi si zevendes-president!

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.