Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,661 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere dello Sport – Mancini deshiron siguri, eshte provuar gjithcka per Dybalan. Tani provohet per…

Corriere dello Sport – Mancini deshiron siguri, eshte provuar gjithcka per Dybalan. Tani provohet per…
Bujar Berishaj

Kampionati do te perfundoj edhe pak dhe merkato eshte tashme nje prani konstante ne gazeta dhe intervista.

Corriere dello Sport kujton si nje blerje te sigurte (Mancini deshiron siguri, jo baste) qe ishte Dybala, qe Mancini kishte provuar t’a kishte ne te gjitha menyrat. Por lojtari ka zgjedhur Juventusin. Keshtu qe flitet per Nabil Fekir te Lyon. Inter eshte duke bere perpjekje, por Aulas (presidenti i klubit francez) eshte nje klient i veshtire.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.