Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,446 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere dello Sport – Mbrojtja, nga Gimenez deri te Digne: situata

Corriere dello Sport – Mbrojtja, nga Gimenez deri te Digne: situata
Bujar Berishaj

Mbrojtja e Interit eshte lajm ne te gjitha gazetat italiane dhe te Corriere dello Sport behet nje permbledhje me 4 emrat me te nxehte.

Duke filluar nga Gimenez, uruguajani me pasaporte spanjolle i Atletico Madrid, qe po kerkon te largohet edhe pse merkato e klubit spanjoll eshte e bllokuar. Tratative jo e thjeshte, por e gjalle.

Cmim me i larte kerkohet per Davinson Sanchez, kolumbiani i Ajax qe kerkohet nga gjysma e Europes. Ne krahun e majte, jane ne mode emrat e Dalbert ose Digne.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.