Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

2,443 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere dello Sport – Tani po punohet per nje mbrojtes krahu te majte: Emrat jane ato te…

Corriere dello Sport – Tani po punohet per nje mbrojtes krahu te majte: Emrat jane ato te…
Inter Club Staff

Jo vetem Gagliardini. Inter, ne janar, do te provoje te sjelle ne shtepi edhe nje mbrojtes krahu.

“Me mire nese eshte i majte – sakteson Corriere dello Sport -. Sepse Santon dhe Miangue pritet te largohen (i interesojne respektivisht Sampdorias dhe Cagliarit), por edhe Nagatomo ka merkato ne Premier (e deshiron Sunderland por ai nuk eshte entuziast). Objektivi i pare eshte Criscito i Zenit, por operacioni nuk eshte i thjeshte. Alternativa eshte Darmian, qe tek United eshte rikthyer te luaje: Mourinho e ka mbajtur ne fushe vetem nje pjese, pastaj pasi mori karton te verdhe, e hoqi per te futur Mata dhe per ta kthyer formacionin me sulmues (West Ham ishte me dhjete lojtare). Ai duket se ka fituar pike ne syte e portugezit dhe operacioni eshte bere akoma me i veshtire. Gjithsesi, ish lojtari i Torinos mund te vije ne huazim dhe zikalterit do e provojne.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.