Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,612 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Drejt Chievo-Inter: Miranda jashte, shans per Ranocchian? Ja tek rikthehet edhe Ninja!

Corriere – Drejt Chievo-Inter: Miranda jashte, shans per Ranocchian? Ja tek rikthehet edhe Ninja!
Inter Club Staff

Do te kete disa te reja tek Interi i Spallettit ne ndeshjen ndaj Chievos qe do te luhet te shtunen ne Bentegodi.

Sipas asaj qe tregon sot Corriere dello Sport, nderkohe qe Vecino eshte rikthyer pjeserisht ne grup, eshte ndalur Miranda per nje demtim muskular.

Por a do te jete ky shansi i arte per Ranocchian nga minuta e pare per here te pare kete sezon?

Sipas te perditshmes romane po, Nainggolan dhe Gagliardini po shkojne gjithashtu drejt nje bluze titullare me Brozovic dhe Joao Mario ne pankine.

Ky eshte formacioni i mundshem:

INTER (4-2-3-1): Handanovic; Vrsaljko, Ranocchia, Skriniar, D’Ambrosio; Gagliardini, Borja Valero; Politano, Nainggolan, Perisic; Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.