Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 12, 2021

Scroll to top

Top

369 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere frikeson Interin: “Tre skuadra te medha gati te rrembejne De Vrij? Nje oferte e madhe pritet nga…”

Corriere frikeson Interin: “Tre skuadra te medha gati te rrembejne De Vrij? Nje oferte e madhe pritet nga…”
Inter Club Staff

Corriere dello Sport tregon nje lajm te rendesishem merkatoje qe vjen nga Hollanda per sa i perket nje prej lojtareve zikalter.

Behet fjale per hollandezin Stefan De Vrij, qe me paraqitjet e tij ka ndezur interesin e tre klubeve te medha Europiane.

Me sa duket behet fjale per Liverpool, Manchester City dhe Paris Saint-Germain qe kane filluar edhe kontatket e para.

Sipas tyre, ata kane gati nje oferte per elementin thelbesor te Interit qe ka nje kontrate deri ne vitin 2023.

Sipas asaj qe shpjegon e perditshmja romane, ne kete moment, diskutimet per nje rinovim te lojtarit jane shtyre per ne fund te Serie A.

Vetem ne ate moment do te kete nje takim te rendesishem sepse deri atehere, Interi deshiron te kuptoje se cfare do te ndodhe me te ardhmen e Suning te zikalterit.

“Per tu kuptuar nese oferta e Interit do te jete e mjaftueshme per te kenaqur kerkesat e De Vrij, qe dihet se si agjent ka nje famkeq si Raiola.”

“Por hollandezi eshte nje tip shume i lidhur me skuadrat ku luan dhe ai mund ta beje me te thjeshte qendrimin tek Interi.”

“Nderkohe, per te pritet nje oferte shume e rendesishme nga skuadra e Liverpool, qe problemet ne mbrojtje i ka pasur teper te medha.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.